UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoły zamykane według widzimisię dyrektora... Jedne zamknięte... a w drugich dzieci niejednokrotnie 7-8 letnie w mróz -25 zasuwają piechotą do szkoły... Bo oczywiście nauczycielom nie pasuje teraz wolne byli przecież 2 tygodnie... Lepiej wykorzystać latem sobie wolne