Rusza nabór na kierownika Referatu Spraw Oświatowych

23
30.08.2024
Rusza nabór na kierownika Referatu Spraw Oświatowych
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)
1 sierpnia w strukturze Urzędu Miejskiego utworzone zostało stanowisko kierownika Referatu Spraw Oświatowych w Departamencie Edukacji. Dziś ogłoszony został nabór kandydatów na to stanowisko.

Stanowisko Kierownika Referatu utworzone zostało ze względu na bardzo duży zakres zadań Departamentu, który prowadzi sprawy ponad 60 jednostek oświatowych. Są to między innymi żłobki, przedszkola, szkoły, bursy, poradnie, czy Młodzieżowy Dom Kultury. Realizowane zadania dotyczą zarówno nadzoru nad organizacją placówek, jak również nadzoru finansowego, a przypomnijmy oświata to ok. 1/3 całego budżetu miasta. Do zadań kierownika należeć będzie między innymi: monitorowanie organizacji pracy szkół, placówek oświatowych i żłobków, monitorowanie i analiza budżetów placówek oświatowych, monitorowanie zatrudnienia w placówkach oświatowych i żłobkach, koordynacja działań dotyczących zakładania, przekształcania lub likwidacji placówek oświatowych i żłobków, monitorowanie zasobów Systemu Informacji Oświatowej i nadzór nad ich weryfikacją.

Kandydaci na to stanowisko muszą posiadać między innymi wykształcenie wyższe magisterskie w jednym z kierunków: zarządzanie, pedagogika, prawo, ekonomia i posiadać minimum 5 lat stażu pracy na stanowisku kierowniczym w oświacie. Dodatkowym atutem będą studia podyplomowe z zakresu: MBA, zarządzania, zarządzania oświatą, czy zarządzania zasobami ludzkimi.

Szczegółowe informacje na temat naboru znajdują się na stronie

Informacja UM w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Urząd się tym chwali? Chyba brak kandydatów. Eh... Teraz mało kto chce pracować za minimum plus 200 zł brutto.. ludziom w dupach się przewraca...
Podpis2 (2024.08.30)

info

6  
  0
A kto posprząta pozostawione śmieci wzdłuż kanału, od pub do parku obok mostu Wyszyńskiego ? Każdego dnia przesiadują głównie dziewczyny na pogaduszkach co jest oczywiste i normalne ale zostawiają, butelki plastyk i papiery. Młodzi w google wyczytali że sprząta mpo, w klatce sprzątaczka a w domu matka więc hulaj dusza z papierosem i alkoholem..... Czy to nie wskazane ogłosić w portEl ?
(2024.08.30)

info

6  
  0
Dla kogo tym razem??? Zaraz będzie więcej kierowników niż pracowników--)))) ile jeszcze????
(2024.08.30)

info

20  
  1
Jak oni do tej POry pracowali bez tych kierowników i dali radę???? Kolejny fachura wsparty zapewnie na pracy wlasnych pracowników, jak widać rozrasta się nam administracja !
(2024.08.30)

info

19  
  1
Czy ten ratusz przestanie się rozrastać. Po co to. Bywam w UM i widzę jak tam towarzystwo jest zapracowane. To jakaś masakra.
(2024.08.30)
Szkoda że rozrasta się tylko w tych do rządzenia a pracować kto będzie???
Real (2024.08.30)
@Real - No kierownicy -:))) reszta się ulotni
(2024.08.30)
Prezydent jak natchniony socjalista zwiększa koszty funkcjonowania UM. Brawo. Ograniczanie kosztów działania UM to liberalne bzdury. Prywaciarstwo w swojej firmie to tak może sobie robić bo to ich firma i liczą koszty, ale nie UM. To jest niczyje i można zaszaleć. Po co oszczędzać i dokładać pracy tym co już tam pracują, może kilka godzin dziennie jak dobrze pójdzie. To wręcz socjalistyczne przestępstwo no i sympatię pracowników można stracić. A tak luzik- kogoś zatrudnimy sobie z uśmiechem na ustach.
Czy (2024.08.30)

info

15  
  0
oby tylko mądrzejszych kierowników od pracowników, bo inaczej kierownik nie wytrzymuje presji i osobowości mądrzejszego pracownika i zaczyna sie mobbing, a potem pozbywanie się dobrych pracowników bo wstyd brać większa kasę i być poniżej poziomu pracownika i znikac w jego cieniu
(2024.08.30)

info

9  
  1
MBA, dobre, pędzą i lecą :)
(2024.08.30)

info

9  
  0