UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezydent jak natchniony socjalista zwiększa koszty funkcjonowania UM. Brawo. Ograniczanie kosztów działania UM to liberalne bzdury. Prywaciarstwo w swojej firmie to tak może sobie robić bo to ich firma i liczą koszty, ale nie UM. To jest niczyje i można zaszaleć. Po co oszczędzać i dokładać pracy tym co już tam pracują, może kilka godzin dziennie jak dobrze pójdzie. To wręcz socjalistyczne przestępstwo no i sympatię pracowników można stracić. A tak luzik- kogoś zatrudnimy sobie z uśmiechem na ustach.
Czy