UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urząd się tym chwali? Chyba brak kandydatów. Eh... Teraz mało kto chce pracować za minimum plus 200 zł brutto.. ludziom w dupach się przewraca...

Podpis2

Anuluj