UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent jak natchniony socjalista zwiększa koszty funkcjonowania UM. Brawo. Ograniczanie kosztów działania UM to liberalne bzdury. Prywaciarstwo w swojej firmie to tak może sobie robić bo to ich firma i liczą koszty, ale nie UM. To jest niczyje i można zaszaleć. Po co oszczędzać i dokładać pracy tym co już tam pracują, może kilka godzin dziennie jak dobrze pójdzie. To wręcz socjalistyczne przestępstwo no i sympatię pracowników można stracić. A tak luzik- kogoś zatrudnimy sobie z uśmiechem na ustach.
Czy