UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak oni do tej POry pracowali bez tych kierowników i dali radę???? Kolejny fachura wsparty zapewnie na pracy wlasnych pracowników, jak widać rozrasta się nam administracja !


Anuluj