Wybrany wątek opinii

Czy ten ratusz przestanie się rozrastać. Po co to. Bywam w UM i widzę jak tam towarzystwo jest zapracowane. To jakaś masakra.
(2024.08.30)
Szkoda że rozrasta się tylko w tych do rządzenia a pracować kto będzie???
Real (2024.08.30)
@Real - No kierownicy -:))) reszta się ulotni
(2024.08.30)
I niby co takiego tam pan widzi? Ja jakoś, jak miałam sprawę do załatwienia w urzędzie, to każdą załatwiłam. Potrzebny był dowód dostałam, potrzebne zaświadczenia dostałam, podatek w kasie opłaciłam itd. i nie widziałam, żeby ktoś leżał na biurku, czy pił kawę.
(2024.08.30)
To chyba jakiś ewenement, w mapach - oddział przy Malborkiej/ Tysiąclecia- 6 nic nie robiących pań udaje, że patrzy w komputer. Przy pytaniu czy może być od ręki odpowiedź jednej z pań - ale dlaczego będzie trzeba poczekać 15 minut to lepiej proszę wrócić jutro. Pytam dlaczego? Skoro żadna z Pań nie jest zajęta to ja poczekam to 15 minut, żeby specjalnie tu nie wracać. Inna sytuacja- od roku zrobiony podział drogi- odbieram potwierdzenie dokonania zmiany- hura jest - raptem decyzją urzędu uzyskana po pół roku, idę do pokoju obok- centralnie 3 biurka dalej proszę o mapkę- o dziwy- na mapce nie ma naniesionej zmiany - przy tym biurku 6 miesięcy to za mało, żeby narysować kreskę. Takich mamy specjalistów w tym naszym zabetonowanym urzędzie. Polecam zatrudnić jeszcze pół miasta pociotek i innych kumpli na fikcyjne stanowiska. Ot takiego sobie wybraliście prezydenta. Nic się nie zmieniło.
red (2024.08.31)
Powrót do komentarzy