UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
oby tylko mądrzejszych kierowników od pracowników, bo inaczej kierownik nie wytrzymuje presji i osobowości mądrzejszego pracownika i zaczyna sie mobbing, a potem pozbywanie się dobrych pracowników bo wstyd brać większa kasę i być poniżej poziomu pracownika i znikac w jego cieniu