UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oby tylko mądrzejszych kierowników od pracowników, bo inaczej kierownik nie wytrzymuje presji i osobowości mądrzejszego pracownika i zaczyna sie mobbing, a potem pozbywanie się dobrych pracowników bo wstyd brać większa kasę i być poniżej poziomu pracownika i znikac w jego cieniu


Anuluj