Od sierpnia w Urzędzie Miejskim zapłacisz za pomocą opłatomatu
Zdjęcie z konkursu Fotka Miesiąca, autor: FredAN
Z początkiem sierpnia obsługa gotówkowa Urzędu Miejskiego w Elblągu zostanie zamknięta, a na parterze zamiast kasy zostaną zainstalowane dwa urządzenia samoobsługowe (opłatomaty), które będą wspierały proces bieżącej obsługi klienta.