UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Porażka, chcemy być zautomatyzowani tylko jeszcze nie wszędzie jest to realnie możliwe, po prostu urząd nie chce już klientów, najlepiej w ogóle drzwi zaryglować i zamiast ludzi zatrudnić automaty !


Anuluj