UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Porażka, chcemy być zautomatyzowani tylko jeszcze nie wszędzie jest to realnie możliwe, po prostu urząd nie chce już klientów, najlepiej w ogóle drzwi zaryglować i zamiast ludzi zatrudnić automaty !
Porażka, chcemy być zautomatyzowani tylko jeszcze nie wszędzie jest to realnie możliwe, po prostu urząd nie chce już klientów, najlepiej w ogóle drzwi zaryglować i zamiast ludzi zatrudnić automaty !