UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie życzę sobie aby moją kartą operowała jakaś osoba i wypytywała o wszystko stojąc na korytarzu w kolejce z innymi!! to chyba coś nie tak ??? co to za nowe pomysła ?

Halynka mam pomysła -Ferdek

Anuluj