UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie życzę sobie aby moją kartą operowała jakaś osoba i wypytywała o wszystko stojąc na korytarzu w kolejce z innymi!! to chyba coś nie tak ??? co to za nowe pomysła ?
Halynka mam pomysła -Ferdek
nie życzę sobie aby moją kartą operowała jakaś osoba i wypytywała o wszystko stojąc na korytarzu w kolejce z innymi!! to chyba coś nie tak ??? co to za nowe pomysła ?
Halynka mam pomysła -Ferdek