UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a od kiedy urząd stał się decydentem moich form płacenia ? czy żyjemy jeszcze w państwie wolnym czy to próba ubezwłasnowolnienia obywateli??? to chyba jawne naruszenie praw obywatelskich! to ja decyduję w jaki sposób chcę zapłacić, chyba jeszcze gotówki nie wycofano z obiegu??? więc jakim prawem urząd narzuca taka formę ! to jest nie do przyjęcia i trzeba będzie to zgłosić ! czy ma to oznaczać, że urząd chce się zamknąć dla obywateli ??oj nieładnie niby chcieli się uśmiechać i otwierać, a tu taka sprawa!