UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomysł nie do przyjęcia, urząd jest dla mieszkańców a nie odwrotnie, trzeba myśleć o wszystkich mieszkańcach, a nie tylko o małolatach


Anuluj