UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomysł nie do przyjęcia, urząd jest dla mieszkańców a nie odwrotnie, trzeba myśleć o wszystkich mieszkańcach, a nie tylko o małolatach
Pomysł nie do przyjęcia, urząd jest dla mieszkańców a nie odwrotnie, trzeba myśleć o wszystkich mieszkańcach, a nie tylko o małolatach