Piątkowa muzyka

5
Godzinę
temu
Piątkowa muzyka
fot. Anna Dembińska
Koncertami Anastazji i Smolastego zakończył się pierwszy dzień Dni Elbląga. Wyspa Spichrzów zabrzmiała muzyką, a publiczność bawiła się dobrze. Zobacz zdjęcia.

Zabrzmiały największe przeboje, publiczność dała się porwać zabawie. W muzycznym nastroju zakończył się pierwsza odsłona Dni Elbląga. W sobotę na scenie na Wyspie Spichrów wystąpi AG Carmen, Justyna Steczkowska i DJ Myszkowski.

red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A ten jutro wystąpi?
(2026.06.26)
Jacek Murawski, zacny człowiek.
DonekBronek (2026.06.26)
@DonekBronek - Murański, Murański, Murański.
(2026.06.26)
Jakosi tak skromniutko mości Murgrabio.
(2026.06.26)

info

2  
  1
Ciekaw jestem ile wyciąga na rękę taki Piekarczyk i czy w taki upał płacą mu więcej czy tyle samo ?
(2026.06.27)

info

2  
  1