Piątkowa muzyka
fot. Anna Dembińska
Koncertami Anastazji i Smolastego zakończył się pierwszy dzień Dni Elbląga. Wyspa Spichrzów zabrzmiała muzyką, a publiczność bawiła się dobrze. Zobacz zdjęcia.