UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a od kiedy urząd stał się decydentem moich form płacenia ? czy żyjemy jeszcze w państwie wolnym czy to próba ubezwłasnowolnienia obywateli??? to chyba jawne naruszenie praw obywatelskich! to ja decyduję w jaki sposób chcę zapłacić, chyba jeszcze gotówki nie wycofano z obiegu??? więc jakim prawem urząd narzuca taka formę ! to jest nie do przyjęcia i trzeba będzie to zgłosić ! czy ma to oznaczać, że urząd chce się zamknąć dla obywateli ??oj nieładnie niby chcieli się uśmiechać i otwierać, a tu taka sprawa!


Anuluj