UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to Panie urzędniczki(kasjerki) do zwolnienia, na kuroniówkę... pomijając fakt, że połowa urzędników tam nie potrzebnie jest zatrudniona.
Jolla
No to Panie urzędniczki(kasjerki) do zwolnienia, na kuroniówkę... pomijając fakt, że połowa urzędników tam nie potrzebnie jest zatrudniona.
Jolla