UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to Panie urzędniczki(kasjerki) do zwolnienia, na kuroniówkę... pomijając fakt, że połowa urzędników tam nie potrzebnie jest zatrudniona.

Jolla

Anuluj