Wybrany wątek opinii
Czy osoba zezwalajaca na budowe budynku STRAZY POZARNEJ jest swiadoma jak ciezko jest przejechac przez ulice Leczyca w godzinach szczytu? Nawet gdyby jechala na sygnale, nie ma tam po prostu miejsca by samochody stojace na jezni mogly ustapic. Brak wyobrazni. Pozatym po co DWIE straze pozarne w linii prostej, ktora nie dzieli nawet kilometr? :)
Do moderacji
Odpowiedz
40
16
@widz - Czytaj z rozumieniem, zostanie przeniesiona. Tylko dziwi mnie jak oni przejadą Łęczycką i Bema gdzie bez znaczenia na porę dnia od rana do wieczora jest sznur samochodów.
Do moderacji
Odpowiedz
21
1