UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co będzie w budynkach na Bema po przeprowadzeniu się strażaków na Łęczycka. Czy to prawda że łapę na tym terenie trzyma już jeden z deweloperów ? Czy interes tego dewelopera ważniejszy jest od bezpieczeństwa mieszkańców, mówię tu o wydłużonym czasie dojazdu przez Bema ?

Jamaleg