Wybrany wątek opinii

Panie Rafale, proszę się zająć również tematem komendy dla policji na ul. Lotniczej. W listopadzie miała być zrobiona ława fundamentowa. Co w tym temacie?
Mieszkaniec11 (2018.11.30)
Po co im coś robić jak te lebiegi tylko chorować potrafią
(2018.12.01)
Powrót do komentarzy