UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Modlić się trzeba żeby ten obrzydliwy neo-soc-real-styl- projekt nie wszedł w życie. Projektanta tego straszydła należało by zaprosić do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, do Olsztyna - by tam zobaczył jak wygląda w centrum miasta gmach straży pożarnej wybudowany prawie 100 lat temu.

erg.