UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co będzie w budynkach na Bema po przeprowadzeniu się strażaków na Łęczycka. Czy to prawda że łapę na tym terenie trzyma już jeden z deweloperów ? Czy interes tego dewelopera ważniejszy jest od bezpieczeństwa mieszkańców, mówię tu o wydłużonym czasie dojazdu przez Bema ?
Jamaleg