UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co będzie w budynkach na Bema po przeprowadzeniu się strażaków na Łęczycka. Czy to prawda że łapę na tym terenie trzyma już jeden z deweloperów ? Czy interes tego dewelopera ważniejszy jest od bezpieczeństwa mieszkańców, mówię tu o wydłużonym czasie dojazdu przez Bema ?

Jamaleg

Anuluj