UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy osoba zezwalajaca na budowe budynku STRAZY POZARNEJ jest swiadoma jak ciezko jest przejechac przez ulice Leczyca w godzinach szczytu? Nawet gdyby jechala na sygnale, nie ma tam po prostu miejsca by samochody stojace na jezni mogly ustapic. Brak wyobrazni. Pozatym po co DWIE straze pozarne w linii prostej, ktora nie dzieli nawet kilometr? :)
widz