UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy osoba zezwalajaca na budowe budynku STRAZY POZARNEJ jest swiadoma jak ciezko jest przejechac przez ulice Leczyca w godzinach szczytu? Nawet gdyby jechala na sygnale, nie ma tam po prostu miejsca by samochody stojace na jezni mogly ustapic. Brak wyobrazni. Pozatym po co DWIE straze pozarne w linii prostej, ktora nie dzieli nawet kilometr? :)
widz