Takich ekspedientek chcemy więcej

10
12.11.2010
Objawem niezmiernie pozytywnym w elbląskim handlu jest to, że przy ladach sklepowych znajduje się coraz więcej sprzedawców z właściwym podejściem do klienta. Miło jest popatrzeć, gdy klient obsługiwany jest grzecznie, szybko i uprzejmie - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 12 listopada 1960 roku.
W sklepie spożywczym PSS nr 12 przy ul. Dzierżyńskiego zyskała sobie sympatię klienteli jedna z ekspedientek. Zawsze z uśmiechem na twarzy, grzecznie i sprawnie obsługuje interesantów. Należą się jej więc duże brawa i oby takich sprzedawczyń było jak najwięcej.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

ja tez jestem bardzo miło dla swoich klientów. nigdy nikogo nie zdazyło mi sie potraktowac oschle lub mało przyjemnie. uważam, ze to podtawa w tym zawodzie. pozdrawiam
(2010.11.12)

info

0  
  0
Pozdrawiam miłe Panie ze sklepu spożywczego przy ul. Kochanowskiego!
(2010.11.12)

info

0  
  0
Niestety nie można tego powiedzieć o wielu klientach, szczególnie tych z nieco grubszym portfelem. Szacunek dla takich ekspedientek, zarabiają najniższą krajową, tyrają w niedzielę i muszą użerać się z nowobogackimi panami i paniami którym słoma z butów wyłazi.
Normalny klient (2010.11.12)

info

0  
  0
W latach o których tu się pisze, w " Jubilerze " przy 1 Maja pracowały sprzedawczynie, które określano mianem " udzielnych księżnych". Przyszedł kapitalizm, te Panie jeszcze tam pracują, ale jiz bez zarzutów. Jorguś
Jorguś (2010.11.13)

info

0  
  0
Szczególnie miłłą była Pani-Wielka, Gruba, która serwowała kuflowe piwo w tzw Teksasie na ul Grunwaldzkiej-obecnie stoi tam Mc Donald cytuję; za dużo piany-to se dosikaj cha cha cha
(2010.11.13)

info

0  
  0
w salonie meblowym na ul. Rawskiej pracuje pani i wiecie co gleboko polecam kupywanie tam mebli kobieta z gleboka wiedza tego co robi i sprzedaje a nie naciagaczka doradzi podpowie az milo kupywac towar wyszlam z tamtad i teraz polecam wszystkim wrodzony talent komunikatywnosci z ludzmi !!sympatia i grecznosc pisze na twarzy !!pozdrawiam pania ze sklepu!!
klientka (2010.11.13)

info

0  
  0
w sieci 34 fajne sa panie zawsze mile usmiechniete !!
(2010.11.13)

info

0  
  0
w sieci 34 fajne sa panie zawsze mile usmiechniete !!
klientka (2010.11.13)

info

0  
  0
sklep meblowy z rawskiej powinien byc w centrum miasta ladne tanie meble wiem bo zawsze tam kupuje i odpowiednia osoba na stanowisku sprzedawca jest super mila delikatna cierpliwa widac ze swoja prace wykonuje z calego serca, ,, ,, kupywalam tam meble miesiac teemu nie moglam zdecydowac co chce powiedzialam kolor scian z wyczuciem smaku zamoweilam to co podpowiedziala mi pani jestem zadowolona pozdrowienia dla tej pani !!
(2010.11.13)

info

0  
  0
A w Barze na dworcu mają śmierdzące kebaby
git (2011.01.12)

info

0  
  0