Takich ekspedientek chcemy więcej
Objawem niezmiernie pozytywnym w elbląskim handlu jest to, że przy ladach sklepowych znajduje się coraz więcej sprzedawców z właściwym podejściem do klienta. Miło jest popatrzeć, gdy klient obsługiwany jest grzecznie, szybko i uprzejmie - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 12 listopada 1960 roku.