UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W latach o których tu się pisze, w " Jubilerze " przy 1 Maja pracowały sprzedawczynie, które określano mianem " udzielnych księżnych". Przyszedł kapitalizm, te Panie jeszcze tam pracują, ale jiz bez zarzutów. Jorguś

Jorguś