UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w salonie meblowym na ul. Rawskiej pracuje pani i wiecie co gleboko polecam kupywanie tam mebli kobieta z gleboka wiedza tego co robi i sprzedaje a nie naciagaczka doradzi podpowie az milo kupywac towar wyszlam z tamtad i teraz polecam wszystkim wrodzony talent komunikatywnosci z ludzmi !!sympatia i grecznosc pisze na twarzy !!pozdrawiam pania ze sklepu!!
klientka