UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety nie można tego powiedzieć o wielu klientach, szczególnie tych z nieco grubszym portfelem. Szacunek dla takich ekspedientek, zarabiają najniższą krajową, tyrają w niedzielę i muszą użerać się z nowobogackimi panami i paniami którym słoma z butów wyłazi.

Normalny klient