UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W latach o których tu się pisze, w " Jubilerze " przy 1 Maja pracowały sprzedawczynie, które określano mianem " udzielnych księżnych". Przyszedł kapitalizm, te Panie jeszcze tam pracują, ale jiz bez zarzutów. Jorguś

Jorguś

Anuluj