UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W latach o których tu się pisze, w " Jubilerze " przy 1 Maja pracowały sprzedawczynie, które określano mianem " udzielnych księżnych". Przyszedł kapitalizm, te Panie jeszcze tam pracują, ale jiz bez zarzutów. Jorguś
Jorguś