UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
sklep meblowy z rawskiej powinien byc w centrum miasta ladne tanie meble wiem bo zawsze tam kupuje i odpowiednia osoba na stanowisku sprzedawca jest super mila delikatna cierpliwa widac ze swoja prace wykonuje z calego serca, ,, ,, kupywalam tam meble miesiac teemu nie moglam zdecydowac co chce powiedzialam kolor scian z wyczuciem smaku zamoweilam to co podpowiedziala mi pani jestem zadowolona pozdrowienia dla tej pani !!