UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety nie można tego powiedzieć o wielu klientach, szczególnie tych z nieco grubszym portfelem. Szacunek dla takich ekspedientek, zarabiają najniższą krajową, tyrają w niedzielę i muszą użerać się z nowobogackimi panami i paniami którym słoma z butów wyłazi.

Normalny klient

Anuluj