UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety nie można tego powiedzieć o wielu klientach, szczególnie tych z nieco grubszym portfelem. Szacunek dla takich ekspedientek, zarabiają najniższą krajową, tyrają w niedzielę i muszą użerać się z nowobogackimi panami i paniami którym słoma z butów wyłazi.
Normalny klient