UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja tez jestem bardzo miło dla swoich klientów. nigdy nikogo nie zdazyło mi sie potraktowac oschle lub mało przyjemnie. uważam, ze to podtawa w tym zawodzie. pozdrawiam


Anuluj