UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja tez jestem bardzo miło dla swoich klientów. nigdy nikogo nie zdazyło mi sie potraktowac oschle lub mało przyjemnie. uważam, ze to podtawa w tym zawodzie. pozdrawiam
ja tez jestem bardzo miło dla swoich klientów. nigdy nikogo nie zdazyło mi sie potraktowac oschle lub mało przyjemnie. uważam, ze to podtawa w tym zawodzie. pozdrawiam