Kino Syrena już czynne

10
23.03.2012
Dzisiaj kino Syrena w Elblągu rozpocznie na nowo służbę po ogólnym remoncie - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 23 marca z 1962 roku.
Z tej także okazji premiera filmu"Wojna i pokój" produkcji amerykańskiej zainauguruje nowy etap pracy Syreny. Aktualny repertuar kina nasi czytelnicy będą znajdować w rubryce "Dokąd pójść?".
   
Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Szkoda że już nie istnieje miało swój niepowtarzalny klimat
Oglądacz (2012.03.23)

info

0  
  0
a teraz po kinie Syrena pozostała wilka dziura. Po co burzyli budynek?? Żeby chyba bajoro zrobić w środku miasta. To sama tyczy się ciągu budynków handlowych które kilka (albo już kilkanaście) lat temu stały obok Syreny. Do dziś tam urósł las
(2012.03.23)

info

0  
  0
Teren wykupił i nic z nim nie robi jeden z elbląskich cukierników już od tylu lat woli płacić kary i nie budować może rada miasta się tym zajmie !
cÓkierniczka (2012.03.23)

info

0  
  0
Tak to było fajne kino, miło powspominać bo naprawdę klimat był fajny czuło się w nim jakąś niezwykłość a w tych teraz to tylko smród sosów i popcornu.
(2012.03.23)

info

0  
  0
Dzisiaj przechodzilem kolo kina Syrena, a raczej szamba, ktore tam istnieje. Widzialem, jak ze sklepu miesnego ok. godz. 18-ej wyszedl szczuply mezczyna w czarnej skórze i wyrzucil worek smieci /moze z odpdami miesnymi/ za płot okalajacy dawne kino. Pozniej ruszyl w lewo, w tunel, zawrocil i udawal przed blond kobieta, ktora w tym czasie zaczela zamykac sklep, ze wraca od strony smietnika. Niedlugo zrobi sie cieplo i smrod, az bedzie mdliło. Stracili klienta.
(2012.03.23)

info

0  
  0
Elbląska władza jest dziwnie bezsilna wobec właścicieli licznych tego typu dzialek w centrum miasta. W naszym mieście nie ma prezydenta gospodarza, jest tylko osoba, ktora 1,5 roku temu dzięki obietnicom wygrała wybory i chodzi do pracy do ratusza wraz z grupą swoich partyjnych kolegów. To jest nieporozumienie i stracone 4 lata.
(2012.03.24)

info

0  
  0
Ale jak elbląskiej wadzy d. .. pe skują komary które się w tym bajorze wylęgną to może ta wadza pójdzie po rozum do głowy.
colo (2012.03.25)

info

0  
  0
może w tym bajorze można już łowić ryby ???
STARYDINO (2012.03.25)

info

0  
  0
róg Hetmańskiej i 1 Maja, przez lata handlowe centrum miasta, teraz lumpeksy i. .. .banki. a dwa kroki dalej płoty, krzaki i ''wieczne '' budowy
(2012.03.26)

info

0  
  0
kino serena -to historia miasta mego starszego pokolenia. przewinęło sie przez nie całe społeczeństwo elbląga. mamy pecha- sprzedane za bezcen, rozebrane i pozostała dziura czekająca na lepsze czasy gdy można bedzie spieniężyć ten teren. wine e ponoszą nasze władze za zle podpisaną umowe sprzedaży i propozycje zabudowy w okreslonym czasie. takie układy są wykorzystywane przez cwaniaków. ciekawi mnie co z tym fantem zrobią nowe władze miasta. najwyższy czas by teren ten przestał straszyć nieudolnością naszych władz. . \
MIESZ.ELBL. (2012.04.11)

info

0  
  0