UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kino serena -to historia miasta mego starszego pokolenia. przewinęło sie przez nie całe społeczeństwo elbląga. mamy pecha- sprzedane za bezcen, rozebrane i pozostała dziura czekająca na lepsze czasy gdy można bedzie spieniężyć ten teren. wine e ponoszą nasze władze za zle podpisaną umowe sprzedaży i propozycje zabudowy w okreslonym czasie. takie układy są wykorzystywane przez cwaniaków. ciekawi mnie co z tym fantem zrobią nowe władze miasta. najwyższy czas by teren ten przestał straszyć nieudolnością naszych władz. . \
MIESZ.ELBL.