UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a teraz po kinie Syrena pozostała wilka dziura. Po co burzyli budynek?? Żeby chyba bajoro zrobić w środku miasta. To sama tyczy się ciągu budynków handlowych które kilka (albo już kilkanaście) lat temu stały obok Syreny. Do dziś tam urósł las