UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to było fajne kino, miło powspominać bo naprawdę klimat był fajny czuło się w nim jakąś niezwykłość a w tych teraz to tylko smród sosów i popcornu.


Anuluj