UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to było fajne kino, miło powspominać bo naprawdę klimat był fajny czuło się w nim jakąś niezwykłość a w tych teraz to tylko smród sosów i popcornu.
Tak to było fajne kino, miło powspominać bo naprawdę klimat był fajny czuło się w nim jakąś niezwykłość a w tych teraz to tylko smród sosów i popcornu.