UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a teraz po kinie Syrena pozostała wilka dziura. Po co burzyli budynek?? Żeby chyba bajoro zrobić w środku miasta. To sama tyczy się ciągu budynków handlowych które kilka (albo już kilkanaście) lat temu stały obok Syreny. Do dziś tam urósł las