UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląska władza jest dziwnie bezsilna wobec właścicieli licznych tego typu dzialek w centrum miasta. W naszym mieście nie ma prezydenta gospodarza, jest tylko osoba, ktora 1,5 roku temu dzięki obietnicom wygrała wybory i chodzi do pracy do ratusza wraz z grupą swoich partyjnych kolegów. To jest nieporozumienie i stracone 4 lata.


Anuluj