UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teren wykupił i nic z nim nie robi jeden z elbląskich cukierników już od tylu lat woli płacić kary i nie budować może rada miasta się tym zajmie !

cÓkierniczka

Anuluj