UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teren wykupił i nic z nim nie robi jeden z elbląskich cukierników już od tylu lat woli płacić kary i nie budować może rada miasta się tym zajmie !
cÓkierniczka
Teren wykupił i nic z nim nie robi jeden z elbląskich cukierników już od tylu lat woli płacić kary i nie budować może rada miasta się tym zajmie !
cÓkierniczka