UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzisiaj przechodzilem kolo kina Syrena, a raczej szamba, ktore tam istnieje. Widzialem, jak ze sklepu miesnego ok. godz. 18-ej wyszedl szczuply mezczyna w czarnej skórze i wyrzucil worek smieci /moze z odpdami miesnymi/ za płot okalajacy dawne kino. Pozniej ruszyl w lewo, w tunel, zawrocil i udawal przed blond kobieta, ktora w tym czasie zaczela zamykac sklep, ze wraca od strony smietnika. Niedlugo zrobi sie cieplo i smrod, az bedzie mdliło. Stracili klienta.