Właściwie jedyna przeszkodą jest brak mebli. Dopiero obecnie dyrekcja EZG znalazła wykonawcę: Zakłady Meblowe w Starogardzie. Z tego też powodu nie przyspiesza się robót remontowych, które wykonuje Elbląska Spółdzielnia Budowlana. Zresztą, roboty te weszły w fazę końcową. Jak zapewniał dyrektor EZG istnieją poważne nadzieje, że meble zostaną wykonane do końca marca i natychmiast po ich ustawieniu kawiarnia zostanie otwarta. Trzeba więc jeszcze poczekać.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter