A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a landrynki u Leszczyniskich w pawilonach idąc do kina" SYRENA " PYCHA:)
Pania z szatni ktos pamieta? tak jakos dziwnie ja nazywali nie pamietam ale papierosy zawsze miala pod lada
ojej, ja też wspominam mile te czasy. A lody casate super, żadne nie dorównują im. Podróby jadłam, to nie to. Może ktoś podchwyci pomysł? A w Jagielonce torciki pamiętacie? A lody bakaliowe w kawiarni Lotos? Pycha
DO TUBYLCA co do twojego pierwszego wpisu. To idealnie trafiłeś z ostatnim zdaniem w temat. BO TO JEST NAJSZCZERSZA PRAWDA. A komu to się nie podoba to niech nie komentuje. POZDRAWIAM DZIADEK
Bar" Wiarus "UL. 1-go Maja, ul. Hetmańska "Delikatesy" bod łokciem.
A kto pamięta strzelnice na placu dworcowym i zezowatą która nabijała wiatrówki
na ruchomym podeście. Wesołe miasteczko było na placu gdzie teraz jest pasarz.
A jakie były prywatki. Bujało się z nogi na nogę i słuchał Pink flojd
Za KOMUNY to dopiero było życie. Święta prawda
.. .. .i cyganka, ciocią Ulą zwana co wróżyć do MOCCI wpadała :) oj. .. .. kiedyś to śnieg był bielszy i wódka zimniejsza :)
A Werke i niwidomego Wiesia, grającego na organkach i mandolinie, ktoś pamięta?