UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kawiarnia *Mocca*była super, oryginalna, miała klimat jak na czasy PRL, szkoda, że nie dotrwała do dziś. A mieściła się przy ul. 1go Maja, w miejscu, gdzie obecnie jest teraz EUR-(ELBLĄSKI UNIWERSYTET ROBOTNICZY), nieopodal przystanku tramwajowego.
dziadzio