UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tubylcu, małe sprostowanie. Białą willę, w której był Filmos rozebrano po wybudowaniu pomnika Odrodzenia. ZSL, który się tam mieścił nie miał pieniędzy na pilny remont obiektu. Poza tym wszystko inne, jak najbardziej. Zwłaszcza te lody. No i modernistyczny wystrój Mocci. Mieliśmy w tamtych czasach niezłych "dizajnerów"
Lu