UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No, niestety. .. ."stary" Elbląg odchodzi coraz szybciej, za to czeka nas w perspektywie centrum wsi. .. .już jaśnie wam panujący postara się by Olsztyn zdegradował Elbląg do cna.
No, niestety. .. ."stary" Elbląg odchodzi coraz szybciej, za to czeka nas w perspektywie centrum wsi. .. .już jaśnie wam panujący postara się by Olsztyn zdegradował Elbląg do cna.