UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No, niestety. .. ."stary" Elbląg odchodzi coraz szybciej, za to czeka nas w perspektywie centrum wsi. .. .już jaśnie wam panujący postara się by Olsztyn zdegradował Elbląg do cna.


Anuluj