UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TUBYLEC, ech. .. zostały tylko wspomnienia. Dziś mamy tylko markety, zero przemysłu, a wkrótce stadion na wsi. Taki to smutny koniec Elbląga.
florek już nie chce paröwek
TUBYLEC, ech. .. zostały tylko wspomnienia. Dziś mamy tylko markety, zero przemysłu, a wkrótce stadion na wsi. Taki to smutny koniec Elbląga.
florek już nie chce paröwek