UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TUBYLEC, ech. .. zostały tylko wspomnienia. Dziś mamy tylko markety, zero przemysłu, a wkrótce stadion na wsi. Taki to smutny koniec Elbląga.

florek już nie chce paröwek

Anuluj