Jak dowiadujemy się, w przyszłym roku zostanie w Elblągu zainstalowanych dalszych 300 lamp rtęciowych, 113 lamp jarzeniowych i wiele zwykłych żarówek. Między innymi światło jarzeniowe względnie rtęciowe otrzyma ul. Grunwaldzka za dworcem, Dzierżyńskiego, Teatralna, Bema oraz ulice Śródmieścia I.
Dotychczasowe słupy oświetleniowe otrzymają specjalne pałąki, wykonane w czynie społecznym przez Spółdzielnię im. F. Dzierżyńskiego. Pałąki te będą zainstalowane również na ulicach, gdzie wymieniono oświetlenie.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter