UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to wspaniale ale może warto byłoby pomyśleć także o instalacji oświetlenia w miejscach gdzie go w ogóle brak??? mam na myśli chociażby Bielany, gdzie mieszkańcy od wielu wielu lat nie mogą doprosić się lamp przy drodze dojazdowej do osiedla. ..

beti88

Anuluj