UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to wspaniale ale może warto byłoby pomyśleć także o instalacji oświetlenia w miejscach gdzie go w ogóle brak??? mam na myśli chociażby Bielany, gdzie mieszkańcy od wielu wielu lat nie mogą doprosić się lamp przy drodze dojazdowej do osiedla. ..
beti88