UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ja już nie mieszkam na Bielanach ale drażni mnie to że jest wiele takich "opuszczonych miejsc" gdzie naprawdę przydałoby sie zrobić cokolwiek a nie tyko modernizować rzeczy już isteniejące. .ile razy było tak że nie było 12ki (jedynego autobusu do domu) i trzebabyło iść pieszo w ciemnościach. .. dla ucznia podstawowki to niezbyt przyjemne a na pewno nie bezpieczne
beti88