UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to wspaniale ale może warto byłoby pomyśleć także o instalacji oświetlenia w miejscach gdzie go w ogóle brak??? mam na myśli chociażby Bielany, gdzie mieszkańcy od wielu wielu lat nie mogą doprosić się lamp przy drodze dojazdowej do osiedla. ..

beti88